آخرين دوشنبه ی تو


نامه ای از ژوزف به شواليه ی نا موجود
تتق تتق تتتق تق تتتق تتق تتق تق ....
می ايستم فاتحانه سرزمين تو را تا دور دست می نگرم . «رم»من!همه ی راه ها به تو ختم می شود .
حالا اين منم که از جاده های شالی گذشته ام و دستان آهنی ام از بوی ليمو پر شده است .
می آيم . بوی ليمو را به گيسوانت آويزان می کنم . گيسوانت را رها کن در باد . بگذار آفتاب هوايی بخورد...
02.jpg

آفتاب که هوايی بخورد می رسم به قلمروت . تو اين لرد پاکباخته را در سبز ترين ارديبهشت دنيا می پذيری . کنار سپيد رود ايستاده ای و باد با بالا پوش آبی ات عشق می کند .من می وزم از بوی ليموی مو هايت می گذرم . روی پولک های براق زره ات پخش می شوم .می شوم «تو» تنت در نقره ای سوزان اين قفس می لرزد . می چشی مرا . داری اسمم را مزمزه می کنی . يک سطر بيشتر نمانده تا مزمزه ات زمزمه شود .
می شود.
روبرويت ايستاده ام. حالا هی با هم اشتباه می شويم.بگو ببينم من ژوزف ام يا تو ؟ تو نا موجود تری يا من ؟ اين چشم های خيره از آن کداممان است؟لبان چه کسی به سلام می جنبد؟نمی فهمم شيرينی دو هجای ژوزف لبهای کداممان را چسبناک ميکند؟
XXX
«پروانه های کوچک زرد رنگ» از راه می رسند .روی گيلاسها می نشينند .شهد لبهات را مک می زنند . نام ونشانم توی تن اين همه پروانه وول می خورد . تکه تکه می شوم . هر کدام از زرد ها به سويی می روند... مثل تو ناموجود شده ام شواليه بانو!
ديگر همه ی نام ها دروغند. تنها تويی که واقعی هستی ...
.....................................................................................«نا تمام »
................................................... امضا:پدرو ژوزف لابوسکی

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
adamak

سلاممممممممممممممممم! به به! چه عجب از اين طرفا! ناپرهيزي فرمودين! حالا نشستی اين قدر درس خوندی ببينيم آخرش چکار می کنی؟!...شاد باشی...تا بعد...

شبيه تو

عجب مناظره اي و عجب تر از آن ، چه عكس هماهنگي ... هر دوتان در عمق مي نويسيد اما تو چيز ديگري پدرو !

ماهی در خاک

"...کنار پر چین سوخته/دخترکی ایستاده است/و دامن نازکش در باد تکان میخورد/خدایا دخترکان نباید ایستاده باشند/هنگامی که مردان/خسته و نامید/پیر میشوند" اما انگار این دخترکان امروزی بیشتر بدنبال "ماهی گریز"شان هستند تا پرچین سوخته!

ماهی در خاک

انقدر هم درس نخون وگرنه مثل کچلهای پانصد ساله لات میشع و از شوالیه گری می افتی. در ثانی نسل پروانه های زرد خیلی وقته ور افتاده. همشون پس از مرگ آخرین بچه دمدار خودکشی کردند. نکته: در مورد اینکه چرا بعضی ها ۵۰۰ ساله هستند. زیرا محکوم به "نه" مردنند. و این حکم توسط سیمون تفویض شده.

شواليه ناموجود

شواليه ناموجود دلش گرفته ژوزف ! ديروز ۲۱ اسفند !! خواستم بزنگم برايت اما... شواليه را خودش شكست مي دهد هر شب ! برايت ... رم رفته است از من اين راهها به هيچكجا نمي انجامد پدرو!

نیما عابد

هفته با سلام به شما آغاز می شود. آرزوی شادی مستدام برایت دارم

فري

سلام. داشتيم رد........ كم كار شدي ، بابا يه تكوني به صفحه ات بده. بارك الله

شواليه ناموجود!

من دچار اسفندزدگي شده ام محبوب من!تو نسخه اي براي درمان اين جنون سراغ نداري ماه من!؟

عشق علیه السلام

سلام....اولين باره که با وبلاگت اشنا ميشم.....جالب بود.....خوشحال ميشم به منم يه سری بزنی....مطلبم ويژه نامه مطهريه...يا حق